Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ferit F. Şahenk ve kızı Defne Şahenk Artvin’i ziyaret etti

İlimizde bir çok önemli projelerle yatırımda bulunan Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ferit F. Şahenk, kızı Defne Şahenk’lebirlikte  Artvin’i ziyaret etti. Şahenk ailesine Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt eşlik etti.

Artvin’de birbirinden önemli yatırımlar yapan Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ferit F. Şahenk ve kızı Defne Şahenk ile birlikte Artvin’i ziyaret etti. İlk olarak Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelini ziyaret eden Şahenk ailesine Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Doğuş Grup Artvin İşletme Müdürü Mustafa Kemal Kahraman eşlik etti.

Daha sonra Doğuş Enerjiye ait ve Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş tarafından yapımı 5 yılda tamamlanan yıllık 1 milyar 26 kWh enerji ile yaklaşık 350 bin kişinin enerji ihtiyacını karşılayan Artvin Barajı’nı gezerek çalışanlarıyla yemek yediler.Artvin Vali Yardımcısı İdris Akça, ve Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt’la birlikte baraj sahasını gezildi. 180 metrelik gövde yüksekliği özel sektörün Türkiye’de yapmış olduğu en büyük 3. Baraj olma özelliğini taşıyan Artvin Barajı ve bunun yanı sıra ilimize kazandırdığı hizmetlerden dolayı Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ferit F. Şahenk’ Artvin Vali Yardımcısı İdris Akça, ve Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt plakety takdim etti.

Daha sonra yapımı tamamen Doğuş Gruba ait olan Artvin Ayhan Şahenk Meslek ve Anadolu lisesi ziyaret ettiler. Okul yönetimi burada Şahank ailesine teşekkürlerini sunarak çiçek takdiminde bulundular.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Ferit Şahank’le bir süre sohbet ederek Artvin’e ve ülkemize kazandırdığı yatırımlarla için kendisine teşekkür etti.

 

 

Paylaş

Ayrıca Kontrol Edin

Tahta Kızak Yarışları Renkli Görüntülere Sahne Oldu

600 yıllık geleneksel tahta kızak yarışları nefes kesti Artvin’in  “Sakin şehir” unvanlı Şavşat ilçesinde 7’inci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir