DÖNEMİN SON MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Artvin Belediyesi, 2014-2019 dönemi son meclis toplantısını Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe başkanlığında gerçekleştirdi.

Artvin Belediyesi, 31 Mart 2014 yerel seçimleri sonrasında son meclis toplantısını Başkan Mehmet Kocatepe başkanlığında yaptı. Belediye toplantı salonunda yapılan toplantıda konuşan Başkan Kocatepe, Artvin’de 5 yılda çok güzel yatırımlara imza atıldığını söyleyerek, “2014-2019 yılları arasında beraber çalıştığımız değerli meclis üyesi arkadaşlarımızla son toplantımızı yaptık. 5 yıldır Artvin için çok güzel kararlar alarak bizlere yardımcı olmuşlardır. Yaptığımız hizmetlerde emekleri var, kendilerine çok teşekkür ederim. Bizler her zaman Artvin için varız. Şehrimiz ve ilimiz için üzerimize düşen her görevi yapmaya da hazırız. ”dedi.

2014-2019 döneminin son meclis toplantısı gündem maddelerinin okunarak karara bağlanmasının ardından Başkan Kocatepe tarafından meclis üyelerine teşekkür plaketi verilmesiyle son buldu.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Korona Virüs İle İlgili Hopalı Turizmciler Endişelerini Dile Getirdi

Laz Tour Kurucusu ve Türkiye Seyahat Acentaları Doğu KaradenizBölge Temsil Kurulu Üyesi Volkan İyiyazıcı “Sınırlarımızda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir