Anasayfa / Anasayfa / DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın’dan Yeni Yusufeli Paylaşımı

DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın’dan Yeni Yusufeli Paylaşımı

 

DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın’dan yine bir Artvin paylaşımı. DSİ Genel Müdürü Aydın’ın bu seferki paylaşımı Yeni Yusufeli Yerleşim Yeri İnşaatına ilişkin oldu. Genel Müdür Aydın, paylaşımında “Göl Manzaralı Yeni Yusufeli İnşa Ediyoruz” dedi.

Devlet Su İşleri Genel Müdürü Mevlüt Aydın, kurumunun 26.Bölge Müdürlüğü’nün hizmet sahası içerisinde kalan iş ve yatırımları sürekli bir şekilde takibi devam ederken, kendine ait sosyal medya sayfası üzerinden bu bölgede ki yatırımlara ilişkin paylaşımlarda bulunarak Artvin’deki iş ve yatırımların tüm Türkiye’de duyurulmasına katkı sağlamaya devam ediyor. Genel Müdür Mevlüt Aydın gerek kurumuna gerekse de şahsına ait sosyal medya sayfası üzerinde sık sık ilimizdeki yatırımlara ilişkin paylaşımlarda bulunurken, ilimizdeki yatırımların son durumuna ilişkin bilgileri de tüm Türkiye’ye sosyal medya aracılığıyla iletiyor. Genel Müdür Aydın’ın bu seferki paylaşımı Yeni Yusufeli Yerleşim Yeri’ne ilişkin olurken, Genel Müdür Aydın, bu sefer ki paylaşımında ise “Göl Manzaralı Yeni Yusufeli’ni inşa ediyoruz” ifadelerini kullanarak takipçilerine yeni Yusufeli ilçe merkezine ilişkin bilgilendirmede bulunmuş oldu. Mevlüt Aydın, paylaşımında; “ Göl Manzaralı YeniYusufeli’ni İnşa Ediyoruz

Yusufeli İlçesi yeniden yerleşim yeri üstyapı çalışmaları kapsamında 3.bölgede çalışmalar devam ediyor. Yusufeli ilçesi ekonomisiyle, ekolojisiyle, sosyal yapısının daha modern hale gelmesiyle bambaşka bir yerleşim yeri olacaktır” ifadelerine yer verdi.

DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın’ın sosyal medya paylaşımları gerek ilimizde gerekse de ülkemizde on binlerce takipçi tarafından dikkatlice takip edilirken, paylaşımlar aracılığıyla ilimizin de ciddi anlamda tanıtımı gerçekleştirilmiş oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir