FİLİNTA BERBERE BAŞARI BELGESİNİ GETİREN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ TIRAŞ

 

Artvin’de bir berber, takdir ve teşekkür belgesiyle gelen öğrencileri ücretsiz tıraş ediyor.

Artvin’de 13 yıldır berberlik yapan Mustafa Özdemir, il merkezindeki kültür sokağı Caddesinde bulunan dükkanında 2019-2020 eğitim öğretim yılı yarı yıl tatili boyunca takdir veya teşekkür belgesini getiren öğrencileri ücretsiz tıraş edecek.

Filinta Berber Salonu Sahibi Mustafa Özdemir, sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulunarak başarılı öğrencileri ücretsiz tıraş edeceğini duyurdu.

Takdir ve teşekkür belgesi alan öğrenciler, berbersalonunda yoğunluğa neden oldu.

Mustafa Özdemir, öğrencileri başarıya teşvik edip ödüllendirmek amacıyla ilk defa böyle bir şey yaptığını söyledi.

Özdemir, “Öğrencilerimizin mutluluğuna mutluluk katmak amacıyla bu sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdim. Takdir, teşekkür alan tüm öğrencilerimizi tatil süresince ücretsiz tıraş edeceğim. Onlar bizim geleceğimizin teminatıdır. Ben başarılarının devamını diliyorum. Bende başarılarını kendi imkanlarım çerçevesinde ödüllendiriyorum.” diye konuştu.

Özdemir, öğrencilerin kampanyaya göstermiş olduğu ilgiden çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Berbere tıraş olmaya gelen orta okul öğrencisi Erhan Eryiğit, ücretsiz taraş yapıldığını duyunca takdir belgesiyle dükkana gelerek taraş olduğunu söyledi.

Eryiğit, “Artvin’de ilk defa böyle bir şey yapılıyor. Berber abiye çok teşekkür ederim. Ben takdir alan arkadaşlarıma da söyleyeceğim onlarda gelsin tıraş olsun.” dedi.

Takdir alan 7. Sınıf öğrenici Berat Yüksel, “Annem sosyal medyada görmüş bu uygulamayı. Bana söyledi bende karnemi ve takdir belgemi alınca hemen buraya tıraş olmaya geldim. Burada bayağı kalabalık ver şimdi sıra bekliyorum. Sıram gelince saçlarımı yaptıracağım” ifadelerine yer verdi.

Tıraş olmaya gelen 6. Sınıf öğrencisi Furkan Kılıçel ise kampanyayı sosyal medyadan öğrendiğini belirterek “Berber abi çok güzel saç yapıyormuş. Saçlarıma kestirip jöle sürdürüp güzel olacağım” diye konuştu.

Bünyamin Yazıcı da “Mustafa abimiz takdir ve teşekkür alan öğrencileri ücretsiz taraş ediyormuş. Bende bunu duyunca hemen tıraş olmaya geldim. Mustafa abiye bu güzel uygulaması için teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızca “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi” uygulamaya konularak trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir