Futsal Takımı Önemli Bir Başarıya Daha İmza Attı

Hopa’da Nuri Vatan Anadolu Lisesi öğrencileri önemli bir başarıya daha imza atarak il birinciliği müsabakalarında birinci oldu.

Hopa ortaöğretim kurumlarından Nuri Vatan Anadolu Lisesi futsal takımı önemli bir başarıya imza atarak yoluna devam ediyor. 2016-2017 sezonu okul sporları yarışmalarında önce Hopa’da 6 okul arasından şampiyon olarak Hopa’yı temsilen katıldığı il birinciliği müsabakalarında 22 takım arasında şampiyon oldu.

Mart ayında Artvin’i temsilen katıldığı Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi okullarının katıldığı Rize grup müsabakalarında da grup birincisi olarak Nisan ayı sonunda  ilimizi Erzincan’da  Türkiye Yarı Final gruplarında temsil edecek. Türkiye geneli 3 Bin civarı okul takımının katıldığı bu branşta son 32 takım arasına kalmayı başaran ve bu başarıyı üst üste iki kez yakalayan Türkiye’de 4 okuldan birisi olan Nuri Vatan Anadolu Lisesinde hedef Erzincan’da da başarılı olarak son 8 takım arasına kalıp Türkiye Finali grubuna  girebilmeyi hedefliyor.

 

Kaymakam Ferit Görükmez, İlçe Mili Eğitim Müdürü Cafer Döne,  Nuri Vatan Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Gökmen Temelkaya  ve futsal takımını makamında ağırlayarak sporcu öğrencileri tebrik edip eşofman takımı hediye etti ve  başarılarının devamını diledi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Arhavi’de Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Cadde Ve Sokaklar Yıkanıyor

Arhavi Belediyesi tarafından ilçe genelinde koronavirüse yönelik tedbirler alınmaya devam ediliyor. Arhavi Belediyesi tarafından ilçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir