Anasayfa / Anasayfa / Gazi Ortaokulu Hentbol Takımından Kahveci’ye Ziyaret

Gazi Ortaokulu Hentbol Takımından Kahveci’ye Ziyaret

 

Artvin’de yapılan okullar arası hentbol turnuvasında birinci olan Gazi Ortaokulu Hentbol Takımıİl Millî Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci’yi makamında ziyaret ettiler.

İlimizde yapılan okullar arası hentbol turnuvasında birinci olan Gazi Ortaokulu Hentbol Takımı, Giresun’daki grup elemeleri ve Erzincan’daki yarı final müsabakalarında başarı elde ederek Samsun’daki finallere katılmaya hak kazanandı.

Okul Hentbol Takımında yer alan öğrencilerimiz Başak Elif Saklıca, Ece Ersöz, Doğa Melike Öztürk, Fatma Şahin, Bahar BerikaAltun, Derya Yeniçeri, Öykü Keskin, Sude Naz, DEMİRCİ, Seray Altun, SudenazEryiğit, Sinem Kalan, Semanur Yiğit, İlknur UÇAR, Bahar KınaliOkul Müdürü Osman Gümüş, okul Fen ve Teknolojileri Öğretmeni Handan Öztürk ve Antrenör Murat Ülker eşliğinde 26.05.2016 Cuma günü İl Millî Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci’yi makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret nedeniyle öğrencilere hediyeler veren İl Millî Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci öğrencileri tebrik ederken sportif faaliyetlerin önemine deyindi. Bu başarıları her zaman maddi ve manevi yönden destekleyeceğini söyleyerek yeni müsabakalar için başarı dileklerinde bulundu.