Gençlerden çok anlamlı etkinlik

Hatila Milli Parkı Ve Civarında Çöp Topladılar

Artvin Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü etkinliklerine katılan gençlerle birlikte Artvin Merkez’de bulunan Hatila Milli Parkı ve civarında çok anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Artvinli gençler çok anlamlı bir etkinliğe imza atarak birilerinin kirlettiğini temizleyerek önemli bir mesaj vermiş oldular. Artvin Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Hatila Milli Parkı’na giden gençler, ellerinde çöp poşetleri ile bir gün boyunca çöp topladılar. Çöp toplama çalışmasına katılan gençler yaptıkları anlamlı etkinliği çekindikleri pozlarla ölümsüzleştirirken, sosyal medya yoluyla da doğaya çöp atan vatandaşları uyardılar. Temizlemenin değil önemli olanın kirletmemek olduğunu belirten gençler, bu anlamlı etkinliği düzenleyen Artvin Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü yetkililerine de teşekkür ettiler.

Temizlik faaliyetlerini başarıyla tamamlayan gençler günü ölümsüzleştiren fotoğraflarını da çekindikten sonra ‘Çevremizi kirletmeyelim, doğamızı temiz tutalım’ mesajını ilettiler. Artvin Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri de etkinliğe katılan gençlere böylesine anlamlı bir olaya imza attıkları için teşekkür ettiler.

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

Hopa TSO Ve Ardeşen TSO CHP Hopa İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti Hopa Ticaret ve Sanayi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir