Güvenç Kurtar Ve Birol Galatalı Hopaspor’u Ziyaret Ettiler

Türk sporunun efsane isimlerinden Güvenç Kurtar ve eski Hopa spor yöneticilerinden Birol Galatalı Artvin Hopaspor’u ziyaret ettiler.

EskiTeknikDirektörlerden ve tanınmış antrenör, Eski futbolculardan televizyon spor yorumcusu Güvenç Kurtar ve Kallngrad da ticaret yapan Türkiyetemsil eden ve Hopa sporun eskiYöneticilerindenBirol Galatalı ayağının Tozuyla Hopa’yageldiler.

Hopa’yıziyaret eden önce Sabah Kahvaltısını KristalPide Salonunda Pideyiyerek yapan Güvenç Kurtar ve Birol Galatalı daha sonra Hopa Mekân Cafede Hopa manzarasına karşı kahve içtiler.

ArtvinHopaspor Kulübünü ziyaret eden ve Kulüp Başkanı Murat Özçep ve Kulüp Müdürü Mehmet Orman ve Kulüp Yöneticileriile Fikir alışverişinde bulundular. Hopa sporun bulunduğu konuma değinen ve Hopa sporunŞampiyonluğu hakkettiğini söyleyen Güvenç Kurtar burada yaptığı sohbetten sonra Gürcistan’a hareket ettiler.

Pazar günü Hopa’da oynanacak olan Hopaspor – Sultanbeyli maçını izlemek isteyen ancak maçın yoğun kar nedeniyleiptalinden dolayı Gürcistan’da mahsur kalan Güvenç Kurtar ve Birol Galatalızor şartlar altında Hopa’ya gelerek karayoluyla Trabzon havaalanına geçtiler ve bir süre sonra daİstanbul’ahareket ettiler.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir