Hafta Sonu Spor

Arhavi Belediyespor : 3 – 0 : Niksar Belediyespor, Arhavispor: 0 – 0 : Borçkaspor

Arhavi’de hafta sonu iki spor müsabakası oynandı. Futbolda Arhavispor ile Borçkaspor arasında oynanan karşılaşma golsüz berabere biterken, Voleybolda ise Arhavi Belediyespor, rakibi Niksar Belediyespor’u 3-0 mağlup etti.

Artvin Amatör 1. Lig 9. maçında Arhavispor ile Borçkaspor Arhavi Şehir Stadında karşılaştılar. Liderlik yarışındaki iki takımın karşılaşmasında gol sesi çıkmadı ve maç 0-0 berabere tamamlandı.

Diğer önemli karşılaşma ise Arhavi spor salonunda oynanan Arhavi Belediyespor, Niksar Belediyespor maçı oldu. Voleybol 1. lig 17. Hafta maçında Arhavi Belediyespor, kendi evinde ağırladığı Niksar Belediyespor’u setlerde 25-16, 25-22 ve 25-11’lik skorlarla 3-0 mağlup etti. Karşılaşmayı ilçemizde bulunan Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu ve Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da takip etti.

Voleybol 1. lig 18. Hafta maçında temsilcimiz Arhavi Belediyespor, 24 Ocak Çarşamba günü saat 14’te Girsun’da Bulancak Belediyesi ile karşılaşacak.

Ayrıca Kontrol Edin

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızca “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi” uygulamaya konularak trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir