Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Sosyal, Kültürel Eğitimler ve Faaliyetler Daire Başkanı Ahmet Vefa Güler Hopa’da Okulları Ziyaret Etti.

Hopa MEB’in Ziyaretçisi Vardı

 

Hayat boyu öğrenme Genel Müdürlüğü Sosyal, Kültürel Eğitimler ve Faaliyetler Daire Başkanı Ahmet Vefa Güler Hopa’da okulları ziyaret etti

2018-2019 Eğitim Öğretim yılının başlaması nedeniyle Hopa’yı ziyaret, eden Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Sosyal, Kültürel Eğitimler ve Faaliyetler Daire Başkanı Ahmet Vefa Güler ilçede 5 okulu ziyaret ederek kurum yöneticileriyle ve okullarda öğretmenlerle bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken “Sırasıyla Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, 15 Temmuz Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hopa Nuri Vatan Anadolu Lisesi ve Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi Proje okulumuzu ziyaret eden Sayın Güler’in, Sayın Bakanımızın selamlarını iletmesi, sorunlarımızı dinleyip not alması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Kendilerine İlçemiz eğitim camiası adına şükranlarımı arz ederim” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Arhavi Tapu Müdürlüğü’nden Önemli Duyuru!

Arhavi Tapu Müdürlüğü, Covid-19 salgının ülkemizde yayılımını en aza indirilmesi ve salgının etkilerinin azaltılması amacıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir