Anasayfa / Anasayfa / Hemşehri Dayanışması

Hemşehri Dayanışması

Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi Muğla Milas Kaymakamı Şavşatlı Hemşerimiz Eren Arslan’ı Makamında Ziyaret Etti.

Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi, görev yaptığı yerlerde başarılı çalışmaları ile dikkatleri çeken Muğla Milas Kaymakamı Artvin Şavşatlı hemşerimiz Eren Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi,Milas kaymakamı Eren Arslan’ın  Trabzon’un Of ilçesinde beş yıl boyunca görev yaptığına dikkat çekerek; “Sayın kaymakamımız hem Trabzonluların hem de Trabzon’da yaşayan Artvinlilerin gönlünü kazanmış çok değerli bir devlet adamıdır. Başarılı hizmetleri, alçak gönüllü kişiliği ve vatanseverliği  ile gurur duyduğumuz Eren kardeşimizi hemşerileri olarak her zaman takdir ediyoruz. Türkiye’nin en önemli turizm merkezi olan Milas’ta da gördük ki kısa zamanda kendini sevdirmiş. İlçenin asayişi-huzuru ve güveni için gayretli çalışmalara imzasını atmış. Allah yolunu açık eylesin” dedi.

Dostlar arasındaki mesafenin, sadece tabeladaki rakamlardan ibaret olduğunu belirten Milas kaymakamı Eren Arslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  “Değerli  abimiz ve başkanımızın ziyareti beni çok mutlu etti. Sağ-olsun her zaman her şart altında Artvinli hemşerilerimize sahip çıkıyor, yanlarında oluyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum” mesajını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir