Hopa Belediyesi, Mahallelerin Sorunlarını Çözmeye Çalışıyor

Hopa Belediyesi bu defa da derelerde ıslah çalışmalarına başladı.

Hopa Belediyesi imkânlar ölçüsünde İlçe’nin sorunlarını çözme adına çalışmalarına devam ediyor. Bu defa da Yukarı Kulebibi Mahallesi Muhtarlığının talebi doğrultusunda Mahalle sınırları içinden geçen dere üzerinde bulunan 3 köprüde dere yataklarını genişletme çalışmaları başlattı.

Yukarı Kule dibi Mahallesi, İsmet Çakır caddesi (Başköy ) yolunda bulunan 3 adet köprünün dere yataklarını genişletme çalışmalarına köy muhtarlığının da destek vermesi ile çalışmaların beklenen süreden önce tamamlanması amaçlanıyor.

Başkan Taner Ekmekçi, “İlçe’nin her sorununa çözüm üretme anlamında çalışmalarımıza tüm mesai arkadaşlarımızla devam ediyoruz. Bu arada muhtarlarımızdan gelen talepleri de imkânlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz. Y. Kule dibi mahallesinde uzun süredir sorun olan köprülerin altından geçen dere yataklarında genişletme çalışmasına başladık. Muhtarlığımıza da verdikleri destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir