Hilmi Alpaslan Sonsuzluğa Uğurlandı

Hilmi Alpaslan Sonsuzluğa Uğurlandı

 

Artvin’in sevilen simalarından Hilmi Alpaslan hayatını kaybetti. Merhum dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Artvin 33 Nolu Şehir içi Dolmuş Kooperatifi 1,5 ay arayla ikinci acıyla sarsıldı. Kooperatif Başkan Yardımcısı Atilla Sancal’ın genç yaşta ölümünün ardından bu kez, uzun yıllar kooperatifte çalışmış Hilmi Alpaslan hayata veda etti.

Edinilen bilgiye göre tıpkı Kooperatif Başkan Yardımcısı Atilla Sancal’da olduğu gibi emboli atması sonucu önce Artvin devlet Hastanesi’ne ardından Erzurum’a sevk edilen Hilmi Alpaslan 17 Eylül 2019 tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 45 gün arayla yaşanan bu ölüm Artvin’de de büyük üzüntüye neden oldu. 33 Nolu Şehir İçi Dolmuş Kooperatifi Başkanı Remzi Yıldız, Hilmi Alpaslan’ın ölümü nedeniyle bir taziye mesajı yayınladı.

Yıldız mesajında şu ifadelere yer verdi;

Mekanları Cennet Olsun Kardeşlerimizin

“Yıllardan buyana SS.33 nolu Şehir içi Dolmuş Kooperatifimizde çalışmakta olan, Değerli kardeşimiz Hilmi ALPARSLAN geçirmiş olduğu Beyin embolu sonucu, yoğun müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hakkın rahmetine kavuşmuştur. Değerli kardeşimizle uzun yıllar birlikte çalışmışlığımız, abi kardeş ilişkileri içerisinde çok güzel günlerimiz olmuştur. Şehir içi Dolmuş sistemimizi en iyi bilen ve takip eden, çalışma azmini ve iş disiplinini ön planda tutan değerli bir kardeşimizdi. Merhum kardeşlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlarına ve çalışma arkadaşları ile sevenlerine başsağlığı dilerim.”

Başkan Yıldız sosyal paylaşım sitesinden 1,5 ay önce vefat eden Başkan yardımcısı Atilla Sancal ile Hilmi Alpaslan’ın fotoğrafını birlikte yayınlayarak acılarının katlandığına vurgu yaptı.

57 yaşındaki Hilmi Alpaslan Artvin Yenimahalle Camii’nde kılınan Öğlen namazına müteakip Yenimahalle’deki aile mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Yasin Başbay, Belediye Başkan Yardımcıları Başkan yardımcıları Cüneyt Öztürk, Emrah Özkan, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Fikret Erdoğan,  MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, 33 nolu Dolmuşçular Kooperatifi Başkanı Remzi Yıldız, Artvin Şoförler ve Otomobilciler Dernek Başkanı Şeref ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir