Hopa CHP 37’nci Olağan Kongresine Hazırlanıyor

Hopa CHP 37’nci kongresine hazırlanırken Şükrü Aydemir Parti binasında düzenlediği açıklama ile İlçe Başkanlığına “Adayım” dedi.

Hopa CHP’de haraketli günler yaşanıyor. Kongre hazırlıklarına devam eden İlçe teşkilatına şu ana kadar aday olarak Günaydın Koyuncu ve Şükrü Aydemir başvurdu.

Şükrü Aydemir parti binasındadüzenlediği toplantı ile adaylığınıaçıkladı. BelediyeBaşkanı Taner Ekmekçi, BaşkanYardimcisi Osman Akkaya, Belediye meclis üyeleri ve partililerin katıldığı toplantıda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Adnan İskender, toplantıyakatılanlara teşekkür ederek “Hopa İlçe Örgütü olarak 37’nci kongremizi yapmaya hazırlanıyoruz. Biz yönetim olarak hazırlıklarımızı tamamladık. Kongremiz öncesi partimize gelerek “ben aday adayım” diyen Gülaydin Koyuncu ve Şükrü Aydemirarkadaşlarımız oldu. Bir bayan arkadaşımızda adaylık çalışmalarıyaptı ama son yaptığımız görüşmede adaylıktan çekildi. Dışarıda bir isim daha aday adayıyım diye çalışıyormuş ama bize herhangi bir yazılı yada sözlü başvurusu bugüne kadar olmadı.

Kongremizde gönül ister ki tek aday olarak seçime gidelim. Ben Şükrü Aydemir arkadaşımızın genç,girişken ve üratken kişiliğine ve partiye bağlılığınaşahidim. Partimizde başarılıçalışmalaryapacağına inanıyorum ve bundan dolayı dakongrede aday olmayacağım.” dedi.

Hopa CHP İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Şükrü Aydemir’de yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:”Özgün besinimizin kıymetli temsilcileriöncelikledavetime iştirak ettiğiniz için hepinize ayrıayrı teşekkürlerimisunarım. Bildiğiniz gibi Cumhuriyet Halk Partisi 37’nci olağan kurultay sürecinde ilçe kongreleri gerçekleşmektedir.

İlimizde 7 İlçe’nin kongreleri yapıldı. Hopa İlçe Kongremizi 26 Ocak Pazar günü YeniEmre Düğün salonunda yapacağız. Kongre sürecinde partili yol arkadaşlarımındı desteği ile CHP Hopa İlçe başkanlığına aday olduğumu sizdeğerli basın mensuplarıkanalıyla kamuoyuna duyurmak istiyorum

Öncelikle Özgeçmişimi sizinle paylaşmak istiyorum. 22.02.1977 Hopa doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.Hopa’da ticari faaliyetlerle meşgulüm. Lise mezunuyum. Üç dönem CHP İlçe yöneticiliği, dört dönem Artvin Hopa spor Yönetim Kurulu üyeliği, 2 dönem Hopa TSO Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini icra ettim ve halen Hopa TSO Başkan yardımcısıyım.

Neden CHP İlçe Başkanlığına aday oldum derseniz, CHP Hopa İlçe Örgütü olarak bütün Hopa’yı kucaklayan,birleştirecek ve Hopa’nın kimliğine daha fazla katkı sağlayacak bir ekipoluşturup, CHP’nin gücüne güç katip,engellilerimizle, çocuklarımızla,gençlerimizle ve yaşlılarımızın geleceğine çözümüretmek için, özelliklekadınlarımızın daha özgür,daha katilimci ve insancıl yaşam şartları oluşturmaya katkı koymak için adayım.

Sevgili basın mensupları yönetim ekibimi, yol arkadaşlarımı da 26 Ocaktaki CHP Hopa İlçe kongremizde açıklayacağım. Toplantımızakatildiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Arhavi Tapu Müdürlüğü’nden Önemli Duyuru!

Arhavi Tapu Müdürlüğü, Covid-19 salgının ülkemizde yayılımını en aza indirilmesi ve salgının etkilerinin azaltılması amacıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir