Anasayfa / Anasayfa / Hopa CHP’den Artvin Hopaspor’a Tam Destek

Hopa CHP’den Artvin Hopaspor’a Tam Destek

CHP Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender Ve Yönetim Kurulu Üyeleri A.Hopaspor Kulübü’nü Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe yönetim kurulu ziyaretlerine devam ediyor. Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Hopa ilçe Emniyet Müdürlüğü ve Hopa Şoförler ve Otomobilciler Odasından sonra Hopa spor kulübünü ziyarette bulundu.

ArtrvinHopasporkulüp Başkanı Mubin Çakmak, Başkan yardımcısı Kemal Makar ve yönetim kurulu üyeleri ve CHP İlçe örgütünden; Başkan Adnan İskender, Günaydın Koyuncu, Şükrü Aydemir, , İbrahim Yamakalioğlu, Dilek Akbıyık, Sevgi Akgümüş, Olcay Tan, Ecevit Turan, Osman Akkaya, Eda Başar, Recai Büyük, Saime Su, katıldılar.

Görüşmeler de ortak sevda Mor Beyaz için Neler yapılabilir konuşuldu. Hopa CHP İlçe Başkanı Adnan İskender ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Artvin Hopaspor’a başarılar dileyerek;  “Her zaman Hopa sporumuzun arkasındayız ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret sırasında kombine biletler alıp kulübe destek oldular.

Artvin Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak ziyaret için CHP heyetine teşekkür ederek “Bizi ziyaret eden ilk sıyası parti siz oldunuz,  el birliğiyle Hopa sporu bir üst lige çıkarabiliriz,  hep beraber çalışmalıyız,  kulübün maddi güce ihtiyacı var bir şey başaracaksak hep beraber başaracağız benim Hopa spordan başka hiçbir hedefim ve de hiçbir düşüncem yoktur Çıkan dedikodulara kulak asmayın. Hiçbir sıyası düşüncem ve beklentim yoktur her şey Hopa spor içindir. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ederiz size de seçimlerde başarılar dileriz” dedi

Karşılıklı konuşmalarla sıcak bir ortamda geçen toplantı sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir