Anasayfa / Anasayfa / Hopa Futbola Doydu

Hopa Futbola Doydu

Hopaspor taraftar grubu olanŞehrinAzizleri tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Hali Saha Futbol Turnuvası sona erdi.

Hopa’da Şehrin Azizleri taraftar grubu tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Hali Saha FutbolTurnuvası SİNDOMA Hali saha ’da oynanan final karşılaşmasıardından sona erdi.

Tercih spor ile Güneşli spor arasında oynanan final karşılaşmasınasporseverlerin ilgisi de yoğundu. Heyecanlı ve çekişmeli geçen karşılaşmayıTercih spor 7-4 yenerek kazanarak Turnuvanınşampiyonu oldu.

Turnuvanın final karşılaşmasını Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez,Kemalpaşa belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven, İl Genel Meclis Üyesi Murat Özçep, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, Hopa spor Kulübü Başkanı Mübin Çakmak ve çok sayıda vatandaş izledi.

Final karşılaşmasının sonaermesi ardından Şampiyon Tercihspor’a Şampiyonlukkupasını Kaymakam Görükmez verdi. Hopa’ya turnuva süresince ayrı birheyecan yaşattıkları için ŞehrinAzizleri taraftar grubuna ve zorlu karşılaşmalar sonrasışampiyonluğu göğüsleyenTercih sporu da tebrik eden Kaymakam Görükmez, SİNDOMA Hali saha işletmecisi Oğuz Bayramoğlu’na da ilçeye güzelbirspor tesisi kazandırdığı için teşekkür etti.

Turnuvayı organize eden Şehrin Azizleri taraftar grubu da futbol turnuvasına verdiği desteklerden dolayı  Kaymakam Görükmez’e teşekkür plaketi verdi.

Turnuva Ödültöreninde Gol kralı Zeki Kaçmaz’a, Altın Eldiven seçilenkaleci Erhan Karagöz’e ve Turnuvanın FairPlay’i seçilen İnce Harhan’a ödülleri verildi.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir