Anasayfa / Anasayfa / Hopa Kaymakamı Görükmez’den  Askerlere  Moral Yemeği

Hopa Kaymakamı Görükmez’den  Askerlere  Moral Yemeği

İşadamıGarden Kebap Salonu sahibi Şaban Kaya ve işletmecisi Mecit Çukur ‘un Afrin operasyonunda savaşan Mehmetçiklerimiz adına İlçemiz jandarma Komutanlığında vatani görevini yapan askerlerimize moral ve destek yemeği verdi.

İşadamı Garden Kebap Salonu sahibi Şaban Kaya ve işletmecisi Mecit Çukur ‘un Afrin operasyonunda savaşan Mehmetçiklerimiz adına İlçemiz jandarma Komutanlığında vatani görevini yapan askerlerimize moral ve destek yemeği verdi.

Düzenlenen yemeğe Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Garnizon Komutan V. Üsteğmen Emre Eriş, Belediye Başkanı Nedim Cihan, Cumhuriyet Savcısı Recep Günay, Emniyet Müdür V. Gökhan Erdal, Sahil Güvenlik Bot Komutanı Umut Özdemir, Müftü Ali Suat Baycan vatani görevini yapan askerlerle öğle yemeği yedi.

İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fatih Kalaycı tarafından karşılanan Kaymakam Görükmez, komutanlığın faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Yemeğin ardından bir süre askerlerle sohbet eden Kaymakam Görükmez, “bu vatanın “ölürsem şehit, kalırsam gaziyim” anlayışıyla yaşayan bir milletin emaneti olduğunu, milletin herbir ferdinin bu ülkü için canlarını fedaya hazır olduğunu, Afrin’de operasyon gerçekleştiren güvenlik güçlerimiz de bu şuurla görevlerini ifa ettiklerini, hak ve adalet yolundan ayrılmadan hizmet etmenin hepimizin omuzlarında bir yük olduğunu” ifade ederek, bayrağımızın ve vatanımızın bekçisi Mehmetçiklerle yemek yemenin mutluluğunu yaşadık. Sevdiklerinizden uzaklarda vatani görevinizi yerine getiriyorsunuz. Sizlerle birlikte olmak güzel. Hepinize hayırlı tezkereler diliyorum” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir