Hopa Liman Başkanı Zeki Muammer Merev Veda Etti

Yaklaşık 15 aylık süre boyunca Hopa Liman Başkanı olarak görev yapan Zeki Muammer Merev görev süresini tamamlayarak emekliliğini talep etti.

Hopa’daki görevi süresince birçok hizmete imza atan Liman Başkanı Merev’e hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi.

HOPAPORT Lojistik Müdürü Hakan Pak’ın evinde bir araya gelen HOPAPORT GenelMüdürüMeriç Burçin Özer, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek ve HOPAPORT Lojistik Müdürü Hakan Pak, 15 aylık hizmet süresi içinde dostane ilişkiler içinde birçokbaşarılıçalışmayı hayata geçirdiklerini, bu süreçte desteklerinden dolayı Zeki Muammer Merev’e teşekkür ettiler.

HOPAPORT Genel Müdürü MeriçBurçin Özer, Liman ve Liman başkanlıklarınınayrılmaz bir ikili olduğunu, basariyi elde etmeninde bu iki ayağın koordineliişbirliğindengeçtiğiniifade ederek “SayınMerev HOPAPORT olarakçalışmalarımızı yakından takip ederek eksik ve yanlış yapmamızda her zaman kanunların çizdiğiçerçevede yol gösterici olmuştur. Memuriyet hayatında 42 yılazımsanamayacak bir süredir. SayınMerev’e bundan sonraki yaşamındasağlık-huzur ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Hopa TSO Başkan Osman Akyürek’te yaptığı konuşmada “Sayın Merev ’in emeklilik talebini öğrenince bir araya gelelim istedik.  HOPAPORT lojistik müdürü Sayın Hakan Pak’ın evinde samimi bir ortamda bir araya geldik. 15 ay gibi kısa süre görev yapıp bu kadar geniş bir çevre tarafından sevilen saygı duyulan bir bürokratı tanımış olmak bizim için bir fırsat oldu. HOPAPORT Genel Müdürümüz Sayın Meriç Burçin Özer ve Lojistik Müdürümüz Sayın Hakan Pak ile birlikte kendilerine bu kıymetli hizmetlerinden ve dostane ilişkilerinden dolayı teşekkür ederek birer hediye takdim edelim istedik. Sayın liman başkanımızın 42 yıllık hizmetinde 41 defa tayin edildiğini ama asla görevden kaçmadığını ve hayata daima pozitif baktığını kendisinden dinledik. Kısacası iyi bir dost ve iyi bir devlet adamı tanımış olduk. Yeni yaşamında sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.’ İfadelerini kullandı.

HOPAPORT Lojistik Müdürü Hakan Pak’ta SayınMerev’i tanımanın kendisi açısındanayrı bir önemi olduğunu, 42 yıllıkyaşamından kesitleri dinledikçe Devlet adamlılığının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha öğrendiğini ifade ederek “SayınBaşkanım bundan sonra umarım hayalinikurduğunuz huzurlu bir emeklilik sürdürürsünüz. Tüm sağlık ve mutluluk dileklerim sizinle olsun” dedi.

Yemek sonrası Liman Başkanı Merev’e GenelMüdürÖzer ve TSO Başkanı Akyürek birer hediye takdimettiler.

Liman Başkanı Merev’te “Sizleri tanımak benim için ayrı bir öneme sahiptir. Hopa’da eski yıllara dayanan güzel dostluklarım var, Görev süremiçinde sizingibi yeniyeni dostları da tanımaktan memnuniyet duydum. Emeklilikyaşantımda sizlerle dostluğumuz devam edecektir. Tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Liman Başkanı Merev, HOPAPORT Genel MüdürüÖzer ve TSO Başkanı Akyürek’te evinde kendilerini ağırlayan ve hazırladığı muhteşem sofra için Lojistik Müdürü Hakan Pak’a teşekkür ettiler.

Ayrıca Kontrol Edin

GÜLDEN KARABUDAK HAYRETTİN KARACA’YI ÖLÜMÜNÜN 1. YILINDA YAZDIĞİ MESAJLA ANDI

Artvin’in, çevrenin, , doğanın, çocukların can dostu Ege”nin mert insanı Gülden Karabudak, TEMA’nın kurucusu Hayrettin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir