Hopa TSO 4 Grup İstişare Toplantısı Yapıldı

Hopa TSO Meslek Grubu Kahvaltıları 4. Grupla Devam Etti

Üyeleri ile meslek grupları bazında bir araya gelerek istişare kahvaltıları düzenleyen Hopa TSO 4. Meslek grubu üyeleri ile Paluri Otel’de bir araya geldi.

Kahvaltı esnasında Oda tarafından hazırlanan ve 2013 yılında gerçekleştirilen seçim sonrası yönetime gelen ekibin faaliyet ve çalışmalarına dair enstantaneler içeren video katılımcılarla paylaşıldı. Program kapsamındaki konuşmalardan önce kahvaltıda hazır bulunan Oda Yönetim Kurulu üyesi Yener Balkaya, meslek grubu üyelerinden Tahsin Sinan Seber, Nejdet Karabacak ve Yusuf Demirci’nin doğum günleri olması vesilesiyle sürpriz yapılarak yaş pastası kesildi.

Daha sonra 4. Meslek grubunun meclis temsilcileri Şükrü Aydemir, Bülent Bayrak ve Ertan Topal konuşmalarını gerçekleştirdi. Öncelikle katılımlarından dolayı meslek grubu üyelerine teşekkürlerini sunan konuşmacılar sektörleri hakkındaki tespit ve değerlendirmelerini paylaştılar. Sigorta işlemlerinin Hopa dışında yaptırılmasına dikkat çekilerek Bankalarında bu alandaki faaliyetleri hakkında değerlendirmeler paylaşıldı.

Grup üyelerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Akyürek konuşmasında ‘kahvaltıya katılıp bize zaman ayırdığınız için sizlere teşekkür ederim. Meslek Grupları ile kahvaltılarımızın amacı faaliyetlerimizi paylaşmak, sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı dile getirip yardımlaşma dayanışma sağlayıp daha iyi neler yapabileceğimiz hususunda bilgi alışverişi sağlamaktır. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası olarak sadece ekonomik değil sosyal alanda da faaliyetlerimize devam edeceğiz’ ifadelerine yer verdi.

Konuşmasını kısa tutan Akyürek, katılımcılar arasında yer alan Hopa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet İskender, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Oda Meclis Üyesi Muhammet Uzunkaya, Tülay Balmumcu ve Bora Kural a söz vererek değerlendirmelerini aldı.

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir