Hopa TSO Aralık Ayı Personel Toplantısı Gerçekleştirildi

Hopa TSO personeli aylık olağan toplantısı Oda Genel Sekreteri Hamdi Yıldırım başkanlığında meclis toplantı salonunda 8 personelin katılımı ile gerçekleştirildi.

-Hopa TSO personeli aylık olağan toplantısını Oda Genel Sekreteri Hamdi Yıldırım başkanlığında meclis toplantı salonunda 8 personelin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantı gündem maddeleri, ‘Akreditasyon çalışmaları ve Stratejik plan hazırlıkların değerlendirilmesi, 2019 yılı personel eğitim taleplerinin değerlendirilmesi, personel dilek ve temennilerin alınması’ maddeleri görüşüldü.

Gündemin birinci maddesine geçilerek akreditasyon ABİGEM tarafından hazırlanan proje DOKA’dan alınan destek kapsamında 2019-2020 stratejik planı çalışmaları başladığı bu kapsamda daha önceki stratejik planı hazırlayan Yüksel Vardar ile çalışılacağı paydaş analizleri ile ilgili kurumsal çalışmaların başlatıldığı aktarıldı. Bu kapsamda danışman Yüksel Vardar’ın 13-14 Aralık tarihlerinde odayı ziyaret edeceği gerekli çalışmaların danışman önderliğinde akreditasyon sorumlusu ve diğer tüm personel le çalışmaların başladığı aktarıldı.

Gündemin ikinci maddesine geçilerek 2019 personel eğitim planı talepleri değerlendirildi. 2018 yılındaki düzenlenen eğitimci sonuçları göz önünde bulundurularak çalışma yapılmasına, birimlerden daha sonra gelen eğitim taleplerin alınacağı personele aktarıldı.

Gündemin üçüncü maddesine geçilerek personel görüş ve talep soruldu talep olmadığı kayıt altına alındı.

Gündemde görüşülecek başka madde kalmadığından toplantı sona erdi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

GÜLDEN KARABUDAK HAYRETTİN KARACA’YI ÖLÜMÜNÜN 1. YILINDA YAZDIĞİ MESAJLA ANDI

Artvin’in, çevrenin, , doğanın, çocukların can dostu Ege”nin mert insanı Gülden Karabudak, TEMA’nın kurucusu Hayrettin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir