Hopa TSO Yeni Yönetim Ve Meclisi Belli Oldu

Osman Akyürek yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilirken Gökhan Bıyıklı’da Meclis Başkanlığına seçildi.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası 1 Nisan pazar günü yapılan komite seçimlerinin ardından belirlenen 14 kişilik Meclis toplanarak, yeni Meclis Başkanını, yönetimi ve diğer ilgili organ temsilciliklerini belirledi.

14 meclis üyesinin tamamının katıldığı Meclis toplantısında ilk olarak Meclis Başkanı belirlendi. Tüm üyelerin oyunu alarak Meclis Başkanlığına Hopa’nın tanınmış işadamlarından Gökhan Bıyıklı seçildi.

Meclis başkan yardımcılıklarına Muhammet Uzunkayaile Yener Balkaya, kâtip üyeliğe ise Tayfun Yazıcı seçildi.

Yönetim Kurulu Başkanlığına Mevcut Başkan Osman Akyürek seçilirken, yönetim kurulu asil üyeliğine Okan Poyraz, Şükrü Aydemir, İsmet Başar ve Hakan Arslan, yedek üyeliğine ise Yener Balkaya, Muhammet Uzunkaya, Tayfun Yazıcı ve Bülent Bayrak seçildiler.

Aynı tarihte yapılan Disiplin Kurulu seçimlerinin sonucunda;Seçim Altınkaya, Hasan Ekşi, Ufuk İskender, Aslan Akbıyık, Ramiz Bekaroğlu ve Yeliz Bıyıklı asil üyeliğe,  Zafer İskenderoğlu, Osman Akkaya, Selahattin Meydan, Başaran Yağcı, Ali Altınkaya ve Funda Yakutyedek üyeliğe seçildiler.

TOBB Genel Kurul Delegesi Asıl Üyeliğine Alişan Ender Topaloğlu, Yedek Üyeliğine ise Bülent Bayrak seçilerek seçim süreci tamamlandı.

 

Ayrıca Kontrol Edin

UND “Test Önce Sürücülere Yapılsın” UND Strateji Ve İş Geliştirme Başkanı Fatih Şener, “Covid-19 Testleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir