Hopa TSO’nun Bu Defaki Konukları Başer Ve Demirkaya Oldu

Yeşilay Artvin Şube Başkanı ve eski AK parti İl Başkanı Avukat Tuncer Başer ve emekli özel idare genel sekreteri Çetin Demirkaya’dan Hopa TSO’ya ziyaret.

Yeşilay Artvin şube başkanı ve AK Parti Eski İl Başkanı Avukat Tuncer Başer ve emekli özel idare genel sekreteri Çetin Demirkaya Hopa TSO’ya ziyaret etti.

 

Hopa Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek makamında ağırladı.

 

Yeşilay Artvin Şube Başkanı ve AK Parti Eski İl Başkanı Avukat Tuncer Başer Hopa TSO seçimlerindeki başarılarından ötürü Başkan Akyürek ve kendisi aracılığı ile tüm meclis üyelerini kutladığını ifade ederek ilçeye hayırlı olmasını ve başarıların devamını diledi.

 

Oda Başkanı Akyürek ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Başer; Yeşilay’ın, bugüne kadar toplumla ve gençlikle kucaklaşmayı, onları her türlü zararlı alışkanlıktan ve bağımlılıktan korumayı ve kurtarmayı hedefleyen birçok faaliyete imza attığını söyleyerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Akyürek Hopa TSO olarak yapacakları çalışmalarda ellerinden gelen desteği vereceklerini belirterek, başarılar diledi.

 

Görüşmelerden sonra Başer ve Çetinkaya’yı Başkan Osman Akyürek uğurladı.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir