Hopa TSO’nun Bu Defaki Misafirleri Muhtarlar Oldu

 

Hopa Muhtarlar Derneğinden TSO’yaHayırlı Olsun Ziyareti

Hopa Muhtarlar Derneği Başkanı ve Pınarlı köyü Muhtarı Murat Kemal Köse, Başoba Köyü Muhtarı Ertan Yenigül, Bucak mahallesi Muhtarı Nevzat Azaklı, Başköy Muhtarı Tayfun Yamak ve Merkez Kuledibi Mahallesi Muhtarı Osman Ersoy Hopa TSO’ya ziyaret gerçekleştirerek Hopa TSO Meclis Başkanı Gökhan Bıyıklı, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ve diğer Meclis üyeleriyle bir araya geldiler.

Dernek Başkanı Murat Kemal Köse 1 Nisan seçimlerindeki başarılarından dolayı Başkan Akyürek ve Meclis üyelerini tebrik etti. Köse, ilçenin kalkınması ve gelişimi noktasındaki her projeye Muhtarlar Derneği olarak destek vermeye her zaman hazır olduklarını ifade ederek mahallerde yaşanan sıkıntılara  ve alt yapıda görülen sıkıntıların çözümü noktasında ortak paydalarda buluşarak ilçenin daha modern ve planlı-programlı gelişmesinin önemine değindi.

Akyürek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek muhtarların çok önemli görevleri olduğunu, halkla birebir iç içe oldukları için omuzlarındaki yükün ağırlığını bildiğini ifade etti. Karşılıklı sohbetin ardından heyet odadan ayrıldı.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir