Hopa TSO’nun  Kahvaltı Programları Başladı

2019 yılı meslek grubu kahvaltıları 2. Meslek Grubu İle Başladı

Hopa TSO geleneksel olarak düzenlediği Meslek Gurubu kahvaltıları kapsamında 2019 yılının ilk kahvaltısını 2. Meslek Grubu üyelerinin katılımı ile Risus Country Serender Park’ta gerçekleştirdi.

Hem kahvaltı hem de sohbet olarak planlanan organizasyonun açılışında Oda faaliyetlerinin tanıtıldığı kısa bir enstantane videosu katılımcılara sunuldu. Daha sonra 2. Meslek gurubu temsilcisi Hakan Arslan, Meclis Başkanı Gökhan Bıyıklı ve Osman Akyürek yaptıkları konuşmalarda kahvaltıya katılımlarından dolayı tüm üyelere teşekkür ettiler.

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen soru cevap bölümünde katılımcılar tarafından yöneticilere yöneltilen sorular yanıtlandı. Gündemegelen İnönü Caddesi Kapalı Çarşı projesi ile ilgili Başkan Akyürek 2021 yılı için bir planlama içinde olduklarını ifade etti. Toplantıda bulunan HOPAPORT Genel Müdürü ve Oda Meclis Üyesi Meriç Burçin Özer Hopa Limanın LPG İhtisas Gümrüğü talebinin yıllar süren çalışmalar sonunda başarıya ulaştığı müjdesini paylaştı.

Kahvaltıda hazır bulunan Oda yöneticileri de söz alarak üyelerle turizm, lojistik, sektörler sorunlar ve yanı sıra sosyal konular hakkında bilgi alışverişi gerçekleştirdi. Yaklaşık iki saat süren sohbet kahvaltısı katılımcılara sunulan anketlerin doldurulmasının ardından sona erdi.

 

Paylaş

Ayrıca Kontrol Edin

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ın 1. Dönem Sonu Karne Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, 1. Dönem Sonu Karne Mesajı yayınladı. Acar mesajında; “2019-2020 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir