Hopa’da Acı Bu Defa Toker Ailesine Düştü

Hopa’nın tanınmış simalarından ve iş adamlarından Hakan ve Celal Toker kardeşlerin anneleri Nurhan Toker hayatını kaybetti.

Hopa’da bu defa da acı haber Toker ailesinden geldi. Hopa’nın tanınmış ve sevilen simalarından Hakan ve Celal Toker ile kardeşlerin anneleri Nurhan Toker (74) hayatını kaybetti.

Geçirdiği bir rahatsızlık sonucu Hopa Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Nurhan Toker, birden rahatsızlanarak yoğun bakim ünitesine kaldırıldı.Yapılan tüm müdahalelere rağmen merhume Toker kurtarılamadı. Nurhan Toker’in yürüyerek girdiği hastaneden ölümhaberinin duyulması biranda Toker ailesini derin yasa boğdu.

Acıhaberi duyan Toker ailesinin yakınları ve dostları daaileye taziyede bulunmak ve acılarını paylaşmakiçin adeta evlerine akın etti.

Nurhan Toker’in Orta Hopa Camiinde kılınan cenaze töreninde yakınları, sevenleri, dostları ve esnaf arkadaşlar Toker ailesine taziyede bulundular.

Nurhan Toker’in naaşi kılınan cenaze namazıardından Orta Hopa aile mezarlığında toprağa verildi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir