Hopa’da Gaziler Derneğine Ziyaret

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ve beraberindeki ilçe kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlarSugören Mahallesi Pınarlı köyü yolu mevkiinde bulunan Şehit Mustafa Magunacı’nın kabrini ziyaret ederek dualar etti.

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ve beraberindeki ilçe kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar İlçe Sugören Mahallesi Pınarlı köyü yolu mevkiinde bulunan Şehit Mustafa Magunacı’nın kabrini ziyaret ederek dualar etti.

Ziyaretin ardından Gaziler derneğini ziyaret ederek gazilerle bir süre sohbet eden Kaymakam Canpolat, Öğle namazını müteakip merkez caminde 15 Temmuz şehitleri için düzenlenen mevlidi-i şerif programına katıldı.

Programın sona ermesinin ardından ilçe ’de ikamet eden 15 Temmuz Şehidinin kardeşi Beytullah Koyun ’un evini ziyaret eden Kaymakam Canpolat, “Şanlı tarihi sayısız kahramanlıklarla dolu olan Türk Milletinin birlik ve bölünmez bütünlüğünün en büyük kanıtının, bu topraklar için canını feda eden şehitler olduğunu” vurgulayarak “15 Temmuz’da destansı mücadele veren şehit ve gazilerimizi şükranla anıyor bu vesileyle tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine sabır ve metanet diliyor, gazilerimize ve ailelerine sağlıklı, huzurlu ve uzun ömürler diliyorum” İfadesinde bulundu.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir