Hopa’da Yeni Bir Gündem Oluştu

Hopa Mobilyacılar Sitesi Kurulması Çalışmaları Devam Ediyor

Sınırlı Sorumlu Mobilyacılar kooperatifi Başkanı İslam Durmuşoğlu ve Başkan Yardımcısı Taner Bilgin Hopa da mobilyacılar sitesinin kurulması için yapılan çalışmalar neticesinde Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ve mobilyacılar sitesinin kurulması planlanan arsa sahiplerinden İrfan Topaloğlu ile bir araya gelerek oda dabir görüşme gerçekleştirildi.

Başkan Akyürek ‘bu görüşmede bizim aracı olma sebebimiz burada Sınırlı Sorumlu mobilyacılar Kooperatifinin Hopa da bir Mobilyacılar Sitesi kurulmasına aracılık etmektir.Hopa ve bölgemiz için önemli bir fırsat olacağını düşünüyoruz. İrfan Topaloğlu aynı zamanda Hopa da Otobüsçüler Derneği Başkanlığı yaptığı içinde sosyal görevleri arasında bu önemli görevi de uzlaşma ve anlaşma anlamında yerine getireceğini düşünüyorum kendilerini odamızda ağırlamaktan şeref duyuyoruz”’ dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Murgul Kaymakamlığına Atanan Kemal Balaban Görevine Başladı

Kastamonu Daday Kaymakamlığı görevinden Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Artvin Murgul Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakamımız Sayın Kemal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir