Hopa’da Yeni Bir Öğrenci Yurdu Yapımında Sona Gelindi

Hopa’da Sundura mahallesindeki Anadolu İmam  Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu erkek öğrenci yurdu İnşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

Hopa’da Sundura mahallesindeki Anadolu İmam  Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu erkek öğrenci yurdu İnşaatı tüm hızıyla devam ediyor

Hopa Ak parti İlçe Başkanı İlyas Güven ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın ve şube müdürleri ile birlikte yurt binasındaki inşaat Çalışmalarını yerinde incelediler. 120 öğrenci kapasiteli yurt inşaatının önemli bir bölümü tamamlanırken, bölümlerde de sona yaklaşılırken yurdun Mefruşatları ile beraber yaklaşık 6,5 milyon liraya mal olacağı açıklandı.

Tamamlandığında bazalı yatak sistemi ve çalışma masaları ile sosyal alanların olacağı ve otel konforunda rahatlık sağlayacak öğrenci yurdunun bu eğitim öğretim döneminin ikinci yarısında hazır hale getirileceği açıklandı.

Hopa AK Parti İlçe Başkanı İlyas Güven yurt inşaatında incelemelerde bulunduktan sonra yaptığı açıklamada “Yurdumuzun ilçemize kazandırılmasında her aşamadaki gayretlerinden dolayı önceki dönem Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla ’ya ve Milletvekilimiz Av. Erkan Balta’ya eğitim camiası adına minnet ve şükranlarımı sunar,  öğrencilerimize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi..

Ayrıca Kontrol Edin

Vali Yılmaz Doruk’un Kurban Bayramı Mesajı

Bugün yeni umutlarla bir Bayrama daha kavuşmanın heyecanı ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Sevgi, kardeşlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir