Hopaport’tan Hatıra Pulu

PTT’nin kişisel pul hizmetine son dönemde ilgi artarken, HOPAPORT’ta bastırdığı hatıra pullarıHopa PTT Müdürü Sevgi Tüzer tarafından genel müdür Meriç Burçin Özer’e teslim edildi.

PTT’nin kişisel pul hizmetine son dönemde ilgi artarken, HOPAPORT’ta bastırdığı hatıra pulları Hopa PTT Müdürü Sevgi Tüzer tarafından genel müdür Meriç Burçin Özer’e teslim edildi.

Beraberinde Şube çalışanlarından Suat Küçükler ile birlikte HOPAPORT’u ziyaret eden PTT Şube Müdürü Sevgi Tüzer’i makamında kabul eden Genel Müdür Meriç Burçin Özer, kendilerini Hopa Limanında görmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Sevgi Tüzer Hopa’da 3 ay önce göreve başladığını, İlçeyi kısa sürede sevdiğini, güzel dostluklar kurmaya başladığını belirtti.

Kurumlar Ve Kişiler Hatıra Amaçlı Kişiye Özel Pul Bastırılabiliyor

Kişisel pul hizmetinin 2005 yılında, PTT’nin 165’inci kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında uygulanmaya başlandığını belirten Tüzer “Vatandaşlarımız, kurum ve kuruluşlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bu kapsamda Limanınızın da kuruma özel Hatıra Pulu bastırdığınız için teşekkürederiz. Pullarınızı Hatıra Pulu olarak saklayabilir, ayrıca Postalarda kullanabilirsiniz” dedi.

Özer Hatıra Pulları Tanıtımıza Katkı Sunacaktır

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de Sevgi Tüzer’e yeni görevinde başarılar dileyerek “Bende 7 yıl önce İstanbul’dan Hopa’ya geldim. Hopa’da görev yapmaktan büyük mutluluk doyuyorum. Hopa her geçen yıl kendine artılar katarak hızla gelişen deyim yerinde adı büyük kendi küçük şirin bir ilçe. Kurumlarımız ile STÖ’lerimiz ile elele vererek İlçeyi daha ileri noktaya taşıyabiliriz projelerine bende destek veriyorum. Bu kapsamda TSO’da gönüllü sorumlulukta üstlendim.  Gelecek yıl ve daha sonraki yıllarda Hopa daha da modern ticaretin kalbinin attığı lojistik bir üs olacaktır. Bunda HOPAPORT’unda önemli katkıları olacaktır.

HOPAPORT olarak ulusal ve uluslararası düzeyde kendini tanıtmaya devam etmekte, sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam etmektedir. HOPAPORT olarak bastırdığımız bu pulları da Hatıra pulu olarak saklamanın yanısıra gelen konuklarımıza da hatıra olarak hediye edeceğiz. Limanımızın tanıtıma katkı sunacaktır. Tekrar teşekkür ederim” dedi.

Ziyaret çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Arhavi Tapu Müdürlüğü’nden Önemli Duyuru!

Arhavi Tapu Müdürlüğü, Covid-19 salgının ülkemizde yayılımını en aza indirilmesi ve salgının etkilerinin azaltılması amacıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir