Anasayfa / Anasayfa / Hopaspor Masterler Bu Yıl Da Şampiyonluğa Aday

Hopaspor Masterler Bu Yıl Da Şampiyonluğa Aday

Hopaspor Masterler bu yılda hem Doğu Karadeniz liginin hem de Türkiye’de şampiyonluğun en güçlü adayı.

Hopa’da 3 yıl önce kurulan Hopaspor Masterler takımı yöremizde Futbola yeni bir bakış farklı bir anlayış getirmişti. Hopaspormasterlerzamanında Hopaspor profosyonel takımına emek vermiş, gönül vermiş, hayatınınikinci baharını yaşayan eski sporculardan oluşuyor.

HopasporMasterlerin genç delikanlıları katıldıkları bu organizasyondailçeyi en iyi şekilde temsil ederek 3 yıldır devam eden bu ligde 1lig şampiyonluğu, 1 Türkiye Vatan Kupası şampiyonluğu 1’de Lig üçüncülüğüolmak üzere 3 kupa kazanmıştı.

2015/2016 sezonunda Antalya’da düzenlenen Türkiye şampiyonasında VatanKupası Şampiyonu olan Hopaspor Masterler şuanda Hopaspor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak ve Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Hopaspor Masterler Başkanı Murat Özçep’e ilk şampiyonluklarını ve ilk kupa sevinçlerini yaşatmışlardı. Hopaspor Masterler Başkanı Murat Özçep; “Bu kupa sevincinin başlangıç olması ve ilçeyi bölgesel Amatör Ligde başarı ile temsil eden Hopaspor ‘un sezon sonunda şampiyonluk ve kupa sevincini tekrar yaşaması en büyük dileğimizdir.

HopasporMasterler bu yılda hem Doğu Karadeniz Liginin hem de Türkiye’de şampiyonluğun en güçlü adayıdır. Bu hafta oynadıkları zorluPazarspor masterler deplasmanından 3 puanla dönerek ligin zirvesine yerleştik. Bu hedefle çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Hopaspor Masterler futbolcuları, hem lig şampiyonluğunu hemde Antalya’da 3.sü düzenlenecek olanTürkiye Şampiyonluğunu kazanmak için Antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Tek hedefimiz var oda, her iki kupayı da ilçemize getirmektir” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir