İl Milli Eğitim Müdürü Acar’dan Anlamlı Veda Yemeği

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar,Eski Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci ‘ye veda yemeği düzenledi.

Eski Artvin İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci  veda yemeğinde yaptığı konuşmasında; “Artvin’de Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden ayrılmam sebebiyle Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlediği veda yemeği için Milli Eğitim Müdürümüz Fahri Acar ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Programa katılan değerli arkadaşlarıma güzel dilek ve temennileri için şükranlarımı sunuyorum.

Görev süresi içerisinde çalışma arkadaşlarımızla birlikte tüm paydaşlarımızla el ele gönül gönüle vererek çocuklarımızı talim ve terbiye anlamında en güzel şekilde yetiştirmek, ilimizde eğitimin niteliğini geliştirmek ve daha ileri seviyelere taşımak amacıyla birçok proje uyguladık. Kıymetli yöneticilerimizin katkılarıyla, değerli öğretmenlerimizin eliyle çocuklarımızın hakkını gözeterek; onları milli ve manevi değerlerle bezenmiş olarak donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlamaya gayret ettik.

İlimizin eğitim alanında ihtiyaç duyduğu yeni yapı ve tesisler için büyük emek ve yoğun çalışmalar neticesinde 30 adet yeni eğitim kurumu ve müştemilatı ilimize kazandırıldı.

Bu vesileyle görev yaptığım sürede desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımıza, Bakanlığımız bürokratlarına, Cumhurbaşkanlığı başdanışmanı sayın Dr. İsrafil Kışla’ya, Milletvekilimiz sayın Erkan Balta’ya, Valimiz Sayın Yılmaz Doruk’a, Kurum amirlerimize, Milli Eğitim Müdürlüğümüzdeki çalışma arkadaşlarıma, ilçe milli eğitim müdürlerimize, kıymetli yönetici arkadaşlarıma, değerli öğretmenlerime, memur ve hizmetli personelimize, okul aile birliklerimize, velilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza ve saygıdeğer Artvin halkına saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Ümit, heyecan, gurur ve mutluluk kaynağım sevgili öğrencilerime, özverili çalışmaları, azim ve gayretleriyle sürece katkı sunan değerli yöneticilerimiz ve kıymetli öğretmenlerimize, emektar memur ve hizmetli personelimize sağlık ve esenlikler diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Ayrıca Kontrol Edin

Avukatları, Baroları Böldürtmeyeceğiz!

AKP ve MHP’nin Avukatlık Kanunu’nda ve baroların seçim sisteminde değişiklik yapmak istemesine karşı avukatlardan tepkiler gelmeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir