İl Milli Eğitim Müdürü İldeki Rehber Öğretmenlerle Toplantı Yaptı

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik Öğretmenleri Mesleki Paylaşım ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

2019-2020 eğitim öğretim yılı rehber öğretmenler mesleki paylaşım ve koordinasyon toplantısı Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Özcan Köse, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Devrim Özbayrakve ildeki rehber öğretmenler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Bakanın  ve kendisinin rehberlik alanına çok önem verdiğini, öğretmenlerimizin çalışmalarını daima destekleyeceğini belirtti. Acar, konuşmasının devamında;  “Kendi okulunuzda çok önemli rol üstlendiğinizin ve büyük değişimleri başlatacak güçte olduğunuzun farkında olun. Sizler çocukların bilgiye ulaşma kaynağı ve onlar için birer modelsiniz.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda Rehberlik ve Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonunda alınan kararlar, yeni eğitim öğretim yılında gerçekleştirilecek rehberlik faaliyetleri, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerinin yürütülmesinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri, alanla ilgili yapılacak yerel ve ulusal proje çalışmaları görüşüldü.

Ayrıca Kontrol Edin

HOPAPORT’ta Eğitimler Ara Vermeden Devam Ediyor

HOPAPORT’ta ISO TSO 4500 Yönetim sistemlerine uyum sağlama eğitimlerine ara vermeden devam ediliyor. Son yıllarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir