İlçe Müdürleri Koordinasyon ve Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, uzaktan eğitim faaliyetleri ile ilimiz genelinde yapılan ve yapılması planlanan eğitim projelerini değerlendirmek amacıyla telekonferans toplantısı yaptı.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR’ın uzaktan eğitim sürecinde ilimiz genelinde derslerin etkinlik ve verimliliğini arttırmak amacıyla yapılan çalışmalar ile yürütülen ve geliştirme-başvuru aşamasında olan projeler hakkında değerlendirmelerde bulunmasıyla başladı.
 İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Strateji Geliştirme Hizmetleri Biriminden sorumlu Şube Müdürü Ahmet BÜRLÜKKARA’nın katıldığı toplantı ARGE Birimi Koordinatörü Aybike KURT GÜLTEKİN’in TÜBİTAK, Erasmus+, E-Twinning ve Kalkınma Ajansı projelerinin hazırlık ve başvuru aşamalarında dikkat edilecek hususlar konusunda yaptığı sunumun ardından soru görüş ve önerilerin alınmasıyla tamamlandı.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir