Anasayfa / Anasayfa / İlimize 10 Hekim Ataması Yapıldı

İlimize 10 Hekim Ataması Yapıldı

Bakanlığın Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından son açıklanan münhal kadrolara göre Artvin’e 10 Hekim ataması yapıldı.

Artvin İl Sağlık Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “1 Uzman Hekim (Halk Sağlığı),Artvin Devlet Hastanesi’ne 1 Uzman Hekim (Anesteziyoloji ve Reanimasyon), 1 Uzman Hekim (Göz Hastalıkları),), 1 Uzman Hekim (İç Hastalıkları), 1 Uzman Hekim (Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi), 1 Uzman Hekim (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları), Hopa Devlet Hastanesine 1 Uzman Hekim (Nöröloji), Arhavi Devlet Hastanesi 1 Uzman Hekim (Kadın Hastalıkları ve Doğum), Artvin Ardanuç İlçe Devlet Hastanesi 1 Uzman Hekim (Aile Hekimi), Artvin Kemalpaşa Toplum Sağlığı Merkezi 1 Uzman Hekim (Pratisyen Hekim) ataması yapıldı” denildi.

Artvin İl Sağlık Müdürü Op. Dr. İrfan Akalın hekim atamaları ile ilgili yaptığı açıklamada;  “Görevlerine yeni başlayacak hekimlerimizin ilimiz de başarılı hizmetlere imza atmalarını temenni ederim. İlimize bu kadroların tahsisinde bizlere desteklerini esirgemeyen Valimiz Sayın Ömer Doğanay’ a, Artvin Milletvekilimiz Sayın Dr. İsrafil Kışla’ ya ve emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkürlerimi arz ederim.” İfadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir