İNEGÖL’E ARTVİNLİ KAYMAKAM Trabzon’un Of İlçesi ile Muğla’nın Milas ilçesinde yaptığı hizmetlerle takdir toplayan Artvinli hemşerimiz Eren Arslan’ın yeni görev yeri Bursa’nın İnegöl ilçesi oldu.

ARSLAN İNEGÖL KAYKAMAMI OLDU

Bursa İnegöl kaymakamı Şükrü Görücü’nün emekli olmasından sonra boşalan koltuğa Muğla Milas İlçesi kaymakamı Eren Arslan görevlendirildi. Artvinli hemşerimiz Eren Arslan Trabzon’un Of ilçesinde beş yıl boyunca başarılı bir şekilde görev yapmış daha sonra da Muğla Milas Kaymakamı olarak atanmıştı.

ALLAH YOLUNU AÇIK EYLESİN

Eren Arslan’ın Trabzon’un Of İlçesinde 5 yıl kaymakamlık yaptığını her kesimin sevgisini ve desteğini kazandığını belirten Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi “Artvinli hemşerimizle her zaman gurur duyuyoruz Allah yolunu bahtını açık eylesin. Yeni görevinde başarılar diliyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

BAKAN SOYLU’YA TEŞEKKÜR

Eren Arslan sosyal medyadan yeni görevi ile şu paylaşımı yaptı: “15 Aralık 2016 tarihinde başladığım ve büyük bir aşkla görev yaptığım Milas Kaymakamlığı görevinden İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’nun tensip ve takdirleriyle İnegöl Kaymakamlığı’na görevlendirildim. Bayrağımızın dalgalandığı her karış vatan sathında, bu Aziz Millete hizmet etmeyi bana nasip eden Rabbime hamdolsun. Beni bu ulvi göreve layık gören Sayın Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum.Yakın zamanda Milas’ımızla ve kıymetli Milaslı Hemşehrilerim ile helalleşerek yeni görevime başlayacağım inşallah.”

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir