İş Bankası Georgia Genel Müdür Yardımcısından Hopa TSO’ya Ziyaret

Türkiye İş Bankası A.Ş. Batum Şubesi Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Hakan KuralHopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ile görüştü.

Türkiye İş Bankası A.Ş. Batum Şubesi adıyla, yabancı bir bankanın şubesi olarak faaliyetine başlamış olan ve daha sonra Ağustos 2015’de, sermayesinin tamamı Türkiye İş Bankası AŞ’ye ait olan Is bank Georgia A.Ş. adıyla kurularak faaliyetlerine başlayan bankanın Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Hakan KuralHopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ile görüştü.

Genel Müdür Yardımcısı Kural ve Bayraktar Firmasının genç ismi Ozan Bayraktar’ı makamında ağırlayan Başkan Akyürek gerçekleştirilen sohbette Gürcistan’daki yatırım ortamı, banka kredileri ve Pandemi dönemindeki ekonomik gelişmeler hakkında bilgi aldı. Sınır geçişleri ve dolayısıyla ticari ilişkilerde yaşanan olumsuz durumlar hakkında yapılan fikir alışverişinin ardından ziyaret sonlandırıldı.  

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir