İşkur Tarafından Toplum Yararına Program Alımı Durduruldu

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu ve MEB’in kararı üzerine MEB’e bağlı okulların açılış tarihleri 21 Eylül 2020’ye ertelendi. Bu karara bağlı olarak TYP başvuruları geçici süre ile Türkiye genelinde ve Artvin ilinde durduruldu.

Artvin Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü ,TYP MEB Başvuruları, İŞKUR e-şube veya ALO-170 iletişim hattı üzerinden yapılacağını kurumdan şahsen başvuru yapılmayacağını belirtildiği açıklamada, Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü İlçeler dahil(300)Artvin Merkez MEB (65 Kişi)Şavşat MEB (25 Kişi)Borçka MEB (45 Kişi)Yusufeli MEB (30 Kişi)Arhavi MEB (40 Kişi) Hopa MEB (45 Kişi) Kemalpaşa MEB (15 Kişi)Ardanuç MEB (20 Kişi)Murgul MEB (15 Kişi)Toplam (300 Kişi)Güvenlik Görevlisi İlçeler Dahil (40 Kişi)Merkez (14 Kişi)Hopa (5 Kişi)Arhavi (5 Kişi) Kemalpaşa (2 Kişi)Borçka (4 Kişi)Murgul (2 Kişi) Ardanuç (2 Kişi)Yusufeli (3 Kişi)Şavşat (3 Kişi) TYP ‘de yer alabilecektir.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir