İyi Parti Merkez İlçe Başkanlığında Görev Değişikliği

İyi Parti Artvin Merkez İlçe Başkanlığında görev değişikliği yaşandı. Emrah Özkan’ın Belediye Başkan Yardımcısı görevini üstlenmesinin ardından yerine kurucu parti üyesi Yusuf İnce getirildi.

Bir süredir İyi Parti Artvin Merkez ilçe Başkanlığı görevini sürdüren Emrah Özkan, Belediye Başkanlığı görevine getirilmesinin ardından yerine partinin kurucu üyelerinden Yusuf İnce görevlendirildi.

Görev değişikliği Parti binasında düzenlenen törenle gerçekleşti. Törende konuşan İyi parti önceki dönem İlçe Başkanı Emrah Özkan, partimizin kuruluş aşamasından bugüne önemli görevlerden bulunan değerli kardeşim Yusuf İnce’nin merkez ilçe başkan olmasından dolayı büyük mutluluk duydum. İnanıyorum ki bu görevi layıkıyla yerine getirecektir. Kendisini partim ve şahsım adına kutluyorum” dedi.

Öte yandan konuşan Yusuf İnce ise, “Bu göreve beni layık gören bütün partili büyüklerime teşekkürlerimi sunuyorum. Partimizin bir çok kademesinde görev aldım. Hiçbir görevden kaçmadım. Bugünde Merkez ilçe Başkanlığı görevi layık görüldüm. Bu bir bayrak yarışıdır. Yönetimde görev alan arkadaşlarımla birlikte bu önemli görevi en iyi şekilde temsil edeceğimize hiç kimsenin şüphesi olmasın.  Daha yaşanabilir bir ülke için, adalet için, özgürlük için bizde varız” dedi.

Devir teslim töreni gerçekleşmesinin ardından partililer hatıra fotoğrafı çekildi.

Paylaş

Ayrıca Kontrol Edin

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ın 1. Dönem Sonu Karne Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, 1. Dönem Sonu Karne Mesajı yayınladı. Acar mesajında; “2019-2020 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir