Anasayfa / Anasayfa / İyi Parti Teşkilatından Gazeteciler Cemiyeti Derneği’ne Ziyaret

İyi Parti Teşkilatından Gazeteciler Cemiyeti Derneği’ne Ziyaret

 

İyi Parti İl Başkanı Filiz Akyüz ve il yönetimi 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Artvin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Ziyarette İyi Parti İl Başkanı Filiz Akyüz, Merkez İlçe Başkanı Yahya Taşkın, İl Sekreteri Köksal İspirli, yönetim üyeleri Deniz Özdemir, Tükes Özkan, Hafize Akyüz ve Şenay Karagülle yer aldı.

Doğru, dürüst, ilkeli ve tarafsız haberciliğin özellikle günümüzde hayatı önem arz ettiğine dikkat çeken İyi Parti İl Başkanı Filiz Akyüz,  “ Basın mensupları bir toplumda çok sesliliğin ve halkın doğru haber akışına sahip olmasında hayatı önem taşıyor. Gümüz çağında ortaya çıkan bilgi karmaşasını en doğru , ilkeli ve tarafsız bir şekilde yansıtmak siz değerli gazetecilerin görevidir.

Günümüzde bazen zor şartlarda görev yapan siz değerli  basın mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlarım” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, ilkeli ve tarafsız haberciliğin, halkın sesi olmaya devam edeceklerini belirtti. Ayrıca Zeki Alkan tüm Basın mensubu çalışanlarının 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir