Kafkasör’de Resul Dindar Sahne Alacak

Artvin Belediyesi merakla beklenen sanatçı açıklamasını yaptı. Artvin Belediyesi yaptığı açıklama ile Karadeniz müziğinin sevilen sesi Resul Dindar’ın, Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivalinde sahne alacağını açıkladı.

Artvin Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “Kafkasör’ De Resul Dindar Sahne Alıyor.Karadeniz müziğinin sevilen sesi Resul Dindar, Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivalinde sahne alıyor.

Bu yıl 39’uncusu düzenlenecek olan Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali programı kapsamında yapılacak konserde Karadeniz müziğinin sevilen ve tanınan sesi Resul Dindar sevenleriyle buluşacak.

29 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’da Kafkasörde gerçekleşecek olan Resul Dindar Konseri için Şehir içi dolmuşları valilik önünden kalkacaktır” denildi. Ç.P.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir