Kahveci Merkez İlçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Merkez İlçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve merkez ilçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileri yer aldı.

Kahveci, Değişim Yönetimi hakkında eğitim kurumu yöneticileriyle paylaşımda bulundu. Eğitimde ana aktörün öğretmen olduğuna vurgu yapan Kahveci, bir öğretmenin çok şeyi değiştirebilecek kudrette olduğunu, bunun da halis niyetle, çocukların mutluluğu ve başarısı için öğretmenler tarafından yazılacak başarı hikâyeleriyle mümkün olabileceğini belirterek bu noktada yöneticilerin , kurumlarında  takım ruhuyla çalışarak, motivasyon, heyecan oluşturmaya yönelik gayret göstermeleri gerektiğini belirtti.

Toplantıda ayrıca 2023 Eğitim Vizyonu ışığında 2018-2019 Eğitim öğretim yılı 2. döneminde gerçekleştirilecek faaliyetler, yönetici ve öğretmenlere yönelik düzenlenecek hizmetiçi eğitim faaliyetleri,  Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Okul güvenliği ile ilgili hususlar, beceri atölyeleri ve eğitimleri, il genelinde uygulanacak  olan etkinlikler,  (Yaşayan Matematik Projesi, Zekâ Oyunları Şenliği, Robotik Turnuvası, vb.), Uluslar Arası, Ulusal ve Mahalli Projelere (TÜBİTAK 4006,  ERASMUS+, DOKA)  katılım ve süreçleri,  e-Twinning çalışmaları, Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri, Stratejik plânlar ve hedeflerin gerçekleşme durumları, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hususlar, sosyal etkinlikler, görüşüldü.

Ayrıca Kontrol Edin

JASAT’TAN KAÇIŞ YOK

Artvin-Şavşat İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında 16 Haziran 2020 günü Yukarı Koyunlu Köyünde Ö.U’ya ait …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir