KARADENİZ – EGE ATÇA ŞAMPİYONA SORUMLULARI BAŞKAN ELÇİN’İ ZİYARET ETTİ

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i, Karadeniz – Ege Atça Boğa Güreşleri Şampiyonası Aydın sorumlusu İzzet Baydar, Artvin Sorumlusu Erkan Torun ve beraberindekiler ziyaret etti.

Artvin Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette,Karadeniz – Ege Atça Şampiyonası Aydın sorumlusu İzzet Baydar9 Kasım’da Aydın Atça’da düzenlenecek Karadeniz Ege Boğa Güreşleri şampiyonasına Başkan Elçin’i davet ederek yöreye özgü Demirhan Elçin yazılı puşi hediye etti.

Karadeniz – Ege Atça Şampiyonası ArtvinSorumlusu Erkan Torun Arvin’in markası olan ve son zamanlar yükselişe geçen boğa güreşlerinin bir ayağının da 9 Kasım 2019’da Datça olacağını belirterek orada ki Boğa güreşlerinde Artvin’i,  bir çok şampiyonlukları olan Artvin en güçlü boğalarından, Süleyman Yıldırım – Erkan Torunun’unArabı, Eyüp Topal’ın Cilcimli Bozosu, Mehmet Öztürk’ün Küşmalı Bozu, İsmail Seyhan’ın Kılıcı, Arif Arslan- Yusuf Kahraman’ın Can Boğa adlı boğaların temsil edeceğini söyledi.

Başkan Elçin nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek bu tarz etkinliklerin Artvin’i tanıtımın olduğunu belirterek belediye imkanları doğrultusunda destekçileri olacaklarını belirtti.

Paylaş

Ayrıca Kontrol Edin

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ın 1. Dönem Sonu Karne Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, 1. Dönem Sonu Karne Mesajı yayınladı. Acar mesajında; “2019-2020 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir