Karateciler Bursa’dan Madalyalar İle Döndüler

Karateciler Bursa’dan Madalyalar İle Döndüler

Bursa’da düzenlenen Türkiye İller Arası 12. Geleneksel Karate Turnuvasında kyokushin karate dalında Hopa Gençler Birliği Spor Kulübü olarak toplam 10 sporcu ile katıldı ve turnuvadan dört 2.lik iki 3.lük kazanarak Hopa’ya döndü.

-HOPAPORT’un spora verdiği destek meyvesini vermeye başladı

Bursa’da düzenlenen Türkiye İller Arası 12. Geleneksel Karate Turnuvasında; kyokushin karate dalında Hopa Gençler Birliği Spor Kulübü olarak toplam 10 sporcu ile katıldı. Müsabakalar neticesinde Hopa’lı Karateciler gayretleri ve yoğun çalışmaları neticesi olarak turnuvadan dört 2.lik iki 3.lük alarak, Hopa adına bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğu ile Hopa’ya döndüler.

Karate Antrenörü Metin Ay; “Bu faaliyette destekleri ile bizleri yalnız bırakmayan Hopa Kaymakamlığına, Hopa Belediye Başkanlığına, HOPAPORT Genel Müdürü Sayın Meriç Burçin Özer ve HOPAPORT Muhasebe Müdürü Sayın Oğuz Çapkınoğlu’na, Bursa’da bizleri turnuva sonrasında ağırlayarak ikramları ile onura eden, Artvinli iş insanı Hüseyin Özçelik ve oğlu Gökhan Özçelik’e, Hopa’da bize desteklerinden dolayı Gençlik Spor İlçe Müdürü Mehmet Zafer Yazıcı’ya, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Akcan’a, değerli arkadaşım Güreş Antrenörü Yusuf Özdemir’e desteklerinden dolayı teşekkürlerimi bir borç bilirim. Sizin gibi değerli toplum ve kanaat önderleri oldukça bu gençlik her türlü zorluğu aşmasını bilecektir. Saygılarımla, iyi ki varsınız.” dedi.

Turnuva sonucu 2’nci olan Mert Kırçiçek, Yağmur Özgenç, Filiz Aydın ve Nazlı Kibar ile 3’üncülük madalyası kazanana Sena Durmuş ve Sema Nur Oda Hopa’ya büyük sevinç yaşattılar.

Ayrıca Kontrol Edin

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızca “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi” uygulamaya konularak trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir