Kemalpaşa AK Parti Adayı Balkaya Hız Kesmeden Çalışmalarını Sürdürüyor

Yaklaşan yerel seçimler öncesi adaylar çalışmalarını sürdürürken AK Parti Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Yener Balkaya büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda ziyaretlere devam ediyor.

Büyük bir kalabalık ve encümen adayları ile beraber Kemalpaşa merkezde esnaf ziyaretlerinde bulunan belediye başkan adayı Balkaya bunun yanı sıra ev ziyaretlerine de devam ediyor. Genç dinamik Belediye Başkan adayı hız kesmeden gece gündüz çalışırken Özellikle hasta ve engelli bulunan evleri ziyaret ediyor. Son olarak engelliler derneğini ziyaret eden yere Balkaya engellilerin sorunlarını dinledi. Dernek başkanı Aydoğan Yılmaz; “Her insan bir engelli adayıdır. Biz toplumda daha rahat yaşamak için çeşitli yaşam alanları istemekteyiz özellikle yeni yapılan binalarda asansörler küçük olmaktadır. Yeni seçilecek Belediye Başkanı imar verirken bu konuya dikkat etmelidir ayrıca kaldırımlar engellilerin yürümesine müsait değil. Kaldırım yapılırken engelli vatandaşlarda göz önüne alınmalıdır. Engelli araç şarj yerimiz yoktur,  buda yapılabilecekler arasındadır. Son olarak engelliler için sosyal yaşam alanı gerekmektedir. Bizleri kimse engelli gibi görüp acımasınlar bizleri kendileri gibi görsünler” dedi.

Ak parti Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Yener Balkaya; “Engelli vatandaşlarımız bizim için çok önemli ve değerlidirler asla ve asla onları yok sayamayız kimin ne zaman engelli olacağı hiç belli olmaz,  sosyal projelerimiz arasında engellilere ait sosyal yaşam alanları oluşturmaktayız.  Kente yapılacak her proje engelli vatandaşlar göz önünde bulundurarak yapılmalıdır. Biz böyle yapmaktayız.

Toplumun her bir ferdini düşünmek zorundayız,  çevreci ve yaşanabilir bir Kemalpaşa oluşturalım diye çaba sarf etmekteyiz.  Bütün çalışmalarımız bu yöndedir. Halkımız bizi seçtiği takdirde biz projelerimiz ile konuşacağız.  Her bir vatandaşımızın fikrini alacağız beraber hareket edeceğiz”  dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Korona Virüs İle İlgili Hopalı Turizmciler Endişelerini Dile Getirdi

Laz Tour Kurucusu ve Türkiye Seyahat Acentaları Doğu KaradenizBölge Temsil Kurulu Üyesi Volkan İyiyazıcı “Sınırlarımızda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir