Kemalpaşa İnisiyatif Platformu Dernek Başkanı Sedat Sonbay Oldu

Kemalpaşa İnisiyatif Platformu Derneğinin1. Olağan Kongresi dernek üyelerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kemalpaşa ilçAesindeki bir işletmede yapılan ve tek liste ile gidilen seçimde yapılan oylama sonucunda dernek başkanlığına Sedat Sonbay seçildi.

Sonbay, kongrede yaptığı konuşmasında, “Kemalpaşa ilçemizde yaşayan değerli hemşerilerimizin sosyal ve kültürel alanda, birlik ve beraberlik içinde dayanışma ve yardımlaşmalarını sağlamak amacıyla, yoğun gayretlerimi ekibimle birlikte göstereceğim. Bana bu anlamlı görevi layık gören üyelerimizi mahcup etmeden azimle çalışacağım.” diye ifade etti.

Sonbay, amacının birlik ve beraberlik içinde ilçenin gelişmesine, büyümesine,  kalkınmasına ve sosyalleşmesine katkı sağlamak istediğini söyledi.

Yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısında Sedat Sonbay, dernek başkanlığına getirdi ve görev dağılımını yaptı.

Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu:

“Sedat Sonbay, Musa Akdemir, Kani Akaydın, gökçe altunkaya, paşa karaibrahımoğlu, cengiz demirci, ridvan can kibar, fatma biçer., serengül yılmaz, sonnur balcıoğlu, .mehmet tuzci, ercan tunç, şinasi yılmaz, bahar ersoy, muhsin şereflişan, ramazan akdemir, erdal yenigül, deniz karahan, fidan altunkaya, nevda sonbay,     özlem tunç, sedat akdemir., sedat şahinbaş, şefik maparveli”

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir