‘KISA KAFASI’ EKİBİ ARTVİN’E GELİYOR

 

Artvin Valiliği, Artvin Belediyesi ve Artvin Çoruh Üniversitesi organizasyonunda, 14-19 Mayıs tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Uluslararası Altın Boğa Doğa Filmleri Festivali kapsamında yapılacak olan kısa film yarışması için katılımcılara “Kısa Kafası”  ekibi tarafından eğitim verilecek.

Artvin’in bakir doğasını ve güzelliklerini ortaya çıkarma amacı ‘Senin Gözünden Artvin’ konusuyla kısa film çekecek olan ekiplere, profesyonel ekip ‘Kısa Kafası’ tarafından; 14-15 Nisan’da film çekim süreci ve film çekmek için gerekli olan temel eğitimler verilecek.

Kısa film yarışmasına katılan ekipler daha önce web sitesinden aldıkları online derslerin sonrasında sınıf eğitimleri için Artvin’e gelen Kısa Kafası ekibi, takımların sorularını yanıtlayacak.

Kısa Kafası Ekibi tarafından eğitimler;

Lise kategorisine, 14 Nisan Cumartesi saat 10.00’da Kazım Karabekir Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda

Üniversite ve Serbest kategoriye 15 Nisan Pazar saat 10.00’da Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezinde verilecektir.

Kısa Kafası Ekibini Tanıyalım

Kısa Kafası, internet ortamında kısa film çekimi hakkında Türkçe içerikli pek fazla bilginin yer almadığı ve bu sorun karşısında youtube kanalı açarak bu eksiği çözüme kavuşturmuş bir ekiptir. Kısa Kafası ekibi bu eksikliği gidererek, kısa film çekmeye ilgi duyanlar için gerekli olan temel bilgilerin ve pratikleri paylaşıldığı başarılı bir youtube kanaldır.

Kısa Kafası Ekibinde; Çağlar Sayın, Yağmur Kokoz, Savaş Emre Kokoz ve Orhan Önder Yaycıoğlu yer almaktadır.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Arhavispor 3. Lige, Artvin Çoruhspor Bölgesel Amatör Lige Yükseldi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulunun bugün aldığı kararla Spor Toto Bölgesel Amatör 3. Lig’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir