Kocatepe; AA’nın “Yılın Fotoğrafları” Oylamasına Katıldı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katılarak 3 fotoğraf için oy kullandı.

AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylaması hakkında bilgi alan ve fotoğrafları inceleyen Kocatepe, haber kategorisinde Diaa al Din’in “Suriye’de ateşkes ihlalleri”, yaşam kategorisinde Zekeriya Karadavut’un “Kostak profesyonel yürüteçle yuvasına döndü”, spor kategorisinde ise Abdullah Coşkun’un “Türkiye’nin sevinci” başlıklı fotoğraflarına oy verdi.

Kocatepe, oylamanın ardından fotoğraflarla ilgili yaptığı değerlendirmede, AA’nın “Yılın Fotoğrafları” kategorisinde yer alan fotoğrafların birbirinden güzel olduğunu söyledi.

AA’nın Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde doğru ve hızlı habercilik anlamında çok kaliteli çalışmalara imza attığını vurgulayan Kocatepe, “Türkiye’nin en güvenilir basın kuruluşu olan AA’nın başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

( Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir