Koyuncu’dan BJK Başkanı Orman’a Kutlama

Beşiktaş Kulübü Başkanlığı’na yeniden Fikret Orman seçildi.

Beşiktaş’ta Fikret Orman 3 yıl daha göreve devam edecek. Siyah-beyazlı kulüpte gerçekleşen Olağan Seçimli Genel Kurul’da oy kullanan 4 bin 899 genel kurul üyesinin, kesinleşmemiş sonuçlara göre 2882’sinin oyunu alan Orman, rakibi HürserTekinoktay’a karşı üstünlük kurarak yeniden başkan olarak seçildi. HürserTekinoktay ise 1617 oy almayı başardı. Bu sonuçla birlikte Fikret Orman 2’si olağanüstü olmak üzere üst üste 5. kez seçimden zaferle ayrılmayı başardı. Kullanılan 4 bin 899 oyun 400’ü geçersiz ya da boş olarak kabul edilirken, geçerli oy sayısı ise 4 bin 538 oldu.

Olağanüstü seçimle göreve gelmişti

Yıldırım Demirören’in ardından 2012 yılında düzenlenen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da göreve gelen Fikret Orman, 1 yıl sonra 2013’te SerdalAdalı’yla girdiği yarıştan da zaferle çıkarak görevine devam etmişti. 2016’da yapılan seçimde ise Fikret Orman seçime tek aday olarak girdi. 2018 yılının eylül ayında yönetimi tazeleyeceğini açıklayarak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı alan Fikret Orman, bu seçime de tek aday olarak girmişti. 4 seçimi kazanarak başkanlık görevini yürüten Orman, HürserTekinoktay’la girdiği başkanlık yarışını da galip olarak tamamladı ve üst üste 5. kez seçimden zaferle ayrıldı. Fikret Orman, Beşiktaş Tüzüğü’ne göre son kez seçime girdi ve 3 yıl sonra yapılacak olan seçimlerde aday olmayacak. Olağan Seçimli Genel Kurul’da sandıkların oy dağılımı ise şu şekilde oldu.

Kendisi de Kongre Üyesi olan İşadamı Nedim koyuncu, hemşehrimiz Fikret Orman’ın yeniden başkan seçilmesinin ardından sosyal medya hesabından kutlama mesajı yayılandı. Koyuncu mesajında;

“7 yılı aşkın süredir BeşitaşJK baskınlığını yapan kongre üyeliğim ile gurur duyduğum aziz dostum abim sayın @forman1903 (Fikret orman) bugün yapılan seçimli olağan kongre ile 5.kez tekrar kulübümüzün başkanı seçilmiştir.

Bu ağır görevi laiki ile ve fazlası ile yerine getireceğine olan inancım tam olup görevinde başarılar diliyor, sonuna kadar yanında olduğumu tam destek verdiğimi bildiriyor Hopalı hemşerimize başarılar diliyorum. Yolun açık olsun Allah utandırmasın bize ne düşerse yanındayız hazırız abi.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Kontrol Edin

Hopa TSO Ve Ardeşen TSO CHP Hopa İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti Hopa Ticaret ve Sanayi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir