Kur’an Kursu Öğreticisi Öğrencileri İçin Maske Dikiyor

Artvin İl Müftülüğü Çarşı Mahallesi Kur’an Kursu Öğreticisi Ayşegül Dalkılıç Gökoğlu, normalleşme süreciyle birlikte yeniden eğitim öğretime başlayan Kur’an kurslarına devam eden öğrencileri için maske dikiyor.
Koronavirüsle mücadeleye destek olmak amacıyla daha önce de gönüllü olarak evinde maske üreten Kur’an Kursu Öğreticisi Ayşegül Dalkılıç Gökoğlu, bu kez Kur’an kursu öğrencileri için dikiş makinesinin başına geçti.

Artvin İl Müftülüğü Çarşı Mahallesi Kur’an Kursu Öğreticisi Gökoğlu, normalleşme süreciyle birlikte yeniden eğitim öğretime başlayan Kur’an kurslarına devam eden öğrencileri için maske dikiyor.
Lösemi hastası olan Kur’an Kursu Öğreticisi Gökoğlu, diktiği maskeleri hafızlık eğitimine dair güzel söz ve notlarla paketleyerek, öğrencilere ulaştırılması için diğer meslektaşlarına da gönderiyor.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir