Mahalle Muhtarları İle İstişare Toplantısı

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran, Artvin merkez mahalleleri muhtarları, aileleri sporla buluşturmak ve sporun daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla istişare toplantısı yaptı.

Toplantıya; Çayağzı Mahallesi Muhtarı Filiz Dede, Çarşı mahallesi Muhtarı İsmet Gökdemir, Dere mahallesi Muhtarı Hasan Kalaycı, Balcıoğlu Mahallesi Muhtarı Bekir Yıldırım, Çamlık mahallesi Muhtarı Bayram Durmuş, Yeni Mahalle Muhtarı Fikri Alpaslan, Orta mahalle Muhtarı Abdullah Bilgin katıldı.

Toplantıda Demirkıran, spora katkı sunmanın ve toplumun A’dan Z’ye her kesiminin sporla ilgili bilinç sahibi olmasının gerekliliğini vurgulayarak, “ Yapmamız gerekirse köy köy, mahalle mahalle dolaşarak herkese ulaşacağız. Spor demek, sağlam vücut demek, spor demek sağlam kafa demek, spor demek sağlam zihin demek o nedenle spor yapmak bizi birey olarak sağlıklı bir ömür geçirmemizi sağlar.  Spora genç yaşlı demeden gün içerisinde hayatımıza dahil edeceğiz her saat spor yapmaktan vazgeçmeyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir